Obavijest o obilježavanju 20. godišnjice zločina u Saborskom

Sutra 12.11.11. na 20. obljetnicu stradavanja i okupacije Saborskog 1991. god, u općinu Saborsko  će doći: Izaslanstvo MUP-a RH, državni tajnik MORH-a Željko Goršić koji će uz našeg Župana Ivana Vučića, naše općinskvo vodstvo, gradonačelnike gradova Karlovačke Županije i mnoge načelnike općina zajedno sa predsjednicima udruga proistaklih iz Domovinskog rata, ravnateljima državnih institucija odati počast  poginulim Saborčanima  1991.god.
Sv. misu u crkvi sv. Ivana Nepomuka predvoditi će naš biskup Gospičko senjske biskupije mons. dr Mile Bogović uz koncelebraciju mnogih svečenika.
Nakon mise u PŠ Saborsko održati će se Komemoracija u čast svim poginulima i stradalim Saborčanima 1991.god.
Svi Saborčani kao i ostali građani lijepe naše pozvani su da prisustvuju ovoj tužnoj godišnjici.

695 pogleda